GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 14897049

nr 1489 7049

Piero Fornasetti

(1913-1988), Italien

Tallrikar, 6 st, Nagg. Diameter: 26cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 12 september 2022
kl 19:03:20

Piero Fornasetti

Läs mer om Piero Fornasetti